Termíny vystoupení

28.06.2019 - 19:00
Střelnice Děčín Terasa
29.06.2019
DOVOLENÁ
05.07.2019
DOVOLENÁ
06.07.2019
DOVOLENÁ
12.07.2019 - 20:00
Moto Gararáž Teslova ulice Ústí nad labem

Koncert COUNTRY ROCKOVÁ verze kapely

13.07.2019
Festival Jindry Kejaka Droužkovice

Droužkovice

19.07.2019
DOVOLENÁ
20.07.2019
DOVOLENÁ
26.07.2019 - 19:00
Střelnice Děčín Terasa
27.07.2019
Svatba

Svatba soukromá akce

02.08.2019 - 19:00
hraní na Daliborce

Daliborka Kamenická ulice Děčín

03.08.2019 - 19:00
Český ranč Zákupy u České Lipy

Koncert ve velké Country rockové verzi

09.08.2019 - 19:00
Střelnice Děčín Terasa
10.08.2019
COUNTRY V PLAVKÁCH

OPĚT V NAŠÍ VELKÉ COUNTRY ROCKOVÉ SESTAVĚ v Benešově na koupališti

23.08.2019
DOVOLENÁ
24.08.2019
DOVOLENÁ
30.08.2019
DOVOLENÁ
31.08.2019
DOVOLENÁ
06.09.2019
DOVOLENÁ
07.09.2019
DOVOLENÁ
14.09.2019 - 14:00
ZOO Děčín Den adoptivních rodičů

ZOO Děčín

20.09.2019 - 20:00
Děčín Kocanda

restaurace Kocanda v Děčíně

21.09.2019 - 19:00
Střelnice Děčín Terasa
04.10.2019 - 19:00
Hraní na Daliborce

Daliborka Kamenická ulice Děčín

05.10.2019 - 14:00
ZOO Děčín Zvířecí párty

ZOO Děčín

11.10.2019
SOUKROMÁ AKCE
12.10.2019
SOUKROMÁ AKCE
18.10.2019
DOVOLENÁ
19.10.2019
DOVOLENÁ
26.10.2019 - 20:00
Maškarní ples

Střelnice Děčín

01.11.2019 - 20:00
SLŠ Šluknov Hubertská

Rumburk KD

02.11.2019 - 15:00
Strašidelná ZOO

ZOO DĚČÍN

02.11.2019 - 20:00
Ples Myslivců Malšovice

rest. Malšovice

08.11.2019 - 20:00
Hubertská zábava Myslivci Vlčí Hora

Rumburk Dymník

09.11.2019 - 19:00
Hřensko Ukončení sezony

Janov U Zeleného Stromu

15.11.2019 - 19:00
Hraní na Daliborce

Daliborka Kamenická ulice Děčín

16.11.2019 - 20:00
Svatomartinská zábava obce Janov

Růžová restaurace

22.11.2019 - 20:00
Kateřinská zábava

Kulturní dům Ludvíkovice u Děčína

23.11.2019 - 20:00
Skautský ples Litoměřice

Koliba Litoměřice

13.12.2019 - 20:00
Krupka

Firemní večírek

11.01.2020 - 20:00
Ples Myslivců Hrádek n/Nisou

Restaurace Kamelot Hrádek n.Nisou

18.01.2020 - 20:00
Ples Myslivců Světec Ohníč

Sport Klub Ohníč

01.02.2020 - 20:00
Myslivci Malšovice

rest. Malšovice

07.02.2020 - 20:00
Maturitní ples SLŠ Šluknov

Šluknov

08.02.2020 - 20:00
Maturitní ples Stř.Zdravotnická škola Děčín

Děčín Střelák

14.02.2020 - 20:00
Ples MS Vlčí Hora

Rumburk Dymník

15.02.2020 - 20:00
Lidový Ples

Děčín Střelnice

21.02.2020 - 20:00
Ples Skaláčku Tisá

Tisá KD

22.02.2020 - 20:00
Ples Města Postoloprty

Postoloprty Hotel Koruna

07.03.2020 - 20:00
Ples CK DEZKA Děčín ( malý sál Střelnice)

Střelnice Děčín (malý sál) Na velkém sále big band BONIT

13.03.2020 - 20:00
Maturitní ples Libverda Děčín

Střelnice Děčín

14.03.2020 - 20:00
Ples sportovců Malšovice
20.03.2020 - 20:00
Retro ples Děčín

Děčín Střelák

21.03.2020 - 20:00
Ples Rybářů Česká Kamenice

KD Česká Kamenice

27.03.2020 - 20:00
Ples ČVUT

Děčín KOKOS

28.03.2020 - 20:00
DDM Děčín ples

DDM Děčín

30.05.2020
Svatba

Soukromá akce

20.06.2020 - 19:00
Narozeniny

Česká Lípa TJ Lokomotiva